Thursday, April 13, 2006

Hakkımda,,,

Kendime Profil oluşturmak istedim malesef 1200 karakter diyor.
Yettiremedim o kadar kaptırdiğim için baya yazmısım. Bende bu şekilde başlık acmak istedim.
Ben Esen, nami diğer Ebda. Ebda nın anlamı en güzel olan, en çok dikkat çeken anlamında. Elalminda ise Ebda nın adası.Ebda da bir Ada insanı aslında.Ben uydurmayı çok seven birisiyim. Uydurduklarıma inanmayı-inandırtmayı ;) Yazmayı ve konuşmayı. Huzurlu-huzursuzum mesela. Ve pirinç yemeyi sevmem. Limonu çok severim. Dolapta limon olmayınca moralim bozulur. Peynirli ekmeğe bile bimon sıkabilirim. Kemalpaşa tatlısına da.. Meyvelerin hepsini yerim muz ve nar hariç. Kabak çekirdeği yanında beyaz uludağ gazoz süper bir ikilidir. Kebap yemeğe bayılırım. Ispanak köklü çorbayı ve iskembeyi ve hertürlü sakatatı çok severim. Çok aşık bir insanımdır. Ve herşeyi uç da yaşamayı severim. Çok iyi bir dost bir o kadar kaliteli düşman olabilirim. Yani sevdiğim zaman iyiyim demek oluyor bu.Dilimin ayarı yoktur. Sevmediğim birisine sarılamam bile. Hissetmediğim hiç birşeyi söylemem ve yaşatmam. Sarılmayı çok severim. Ellerim hep üşür. Deterjana ve bilimum kozmetik ürünlerine aşırı alerjim vardır. Çok fazla ve sert hapşururum. Burun damarlarımı çatlatıp kanatana kadar. Ev işi yapmayı yanlızken severim. İşime karışılması o insandan nefret etmemi sağlar. Kendi fikirlerim birinci gelir. Bu noktada bencil olabilirim.Kendimi çok severim. En önemli benim. Aileme çok bağlıyım. Onlar benim en değerlilerim. Alphan ve İlknur ablam bana asla ihanet etmeyen bu dünya üzerinde onlar için hayır demeyeceğim iki kişidir. Babamı felaket kıskanırım. Beni bir Emeli iki kere öpse uyuzlanırım.
Annemi çıldırtırım iş yapmadığım için. Ama çok da kavga edip çokda severim. Zehra bana her istediğini bir kelimeyle yaptırabilen dünya üzerindeki tek insandır. Emelimi ve dogurduklarina butun islerimin basinda tutarim. Ceyhuna asigim. Esime asigim. Davide seni cok seviyorum. İlk önce hayır derim. İzmiri çok severim.Genelde düşünmeden konuştuğum için çok pot kırarır. Hafif pisişik ve 6. hisleri güçlü fazlasıyla şanslı biriyim. 
Ben bazende delinin teki olduğumu düşünürüm.
Velhasıl bin kelam Ebda yani Esen kendine Muti bir insandır.O kadar...

1 comment:

Gülçin BİLGİN said...

delidir bu kız deli,,
öyle böyle değil,
en dost yanım,en kardeş yanım,en paylaşanım,,en tatlı Esenimmm,,,
sevgi dolu bi bakışı vardırki güzel gözlerinin içi güldümü günüm değişir,
her sabah ona sımsıkı sarılmassam günüm eksik kalır,sıcacık,kardeş,mis koku,huzur, kahvaltı paylaşımı,tatlı paylaşımı,, :)
dilinden dudaklarından dökülen her kelimeye tav olurum,,
önemlidir onun içinden geçenler benim için,çok önemli,,,
sevdimi bi benimserki seni varını yoğunu önüne serer,bilmedinmi kıymetini soğuk rüzgarı çarpar adamı,buz bakışlar akla zarar,,,
kendine güvenen tavrını ise sormayın gitsin,,,dimdik güçlü ayakta,,ama gözünden anlarım ne olup biter,
bi kaş bi göz bi el hareketini çözerim anında,
kızdımı ? eyvahki ne eyvah,,,payımı almadım adam akıllı bu kızışlardan, pekte meraklısı değilim hani, :P
o ateş dolu bakışlardan kaçmak için fazla delik yok buralarda :)))))
kafasına koymasın bişeyi,engelmi ? oda ne :)

bitmezzzz,,,
devamı gelecek,,,

seni seviyorum ben çok :)